Vyzkoušet DEMO verzi ZDARMA

NEJNOVĚJŠÍ VEŘEJNÝ TEST

Fotografické pojmy

O testování

Portál je určen pro ty, kteří potřebují ověřit rozsah svých znalostí. Jedná se o univerzální testovací nástroj, vhodný pro vzdělávací agentury, jazykové školy, personální agentury, a další subjekty.

Pro uživatele jsou zde k dispozici veřejné testy, z různých oblastí vzdělávání. Další testy Vám může nabídnout některý partner našeho portálu (např. jazyková škola, u níž jste přihlášeni k výuce španělštiny). Zatím je nenabízí? Vybídněte ho k tomu!

Pro vzdělávací agentury a školy je portál vhodný k rozřazení zájemců o kurzy, nebo pro otestování zákazníků před i po kurzu a díky tomu o objektivní vyhodnocení úspěšnosti celého kurzu.

Pro personální agentury a personální oddělení firem je možné využití portálu mojeznalosti.cz při testování znalostí zájemců o práci, určení vhodné úrovně pokročilosti kurzu, nebo pro pravidelné testování např. znalostí BOZP nebo dopravních předpisů.

Testování probíhá v rámci webového rozhraní, ke správnému fungování portálu nepotřebují uživatelé žádný dodatečný software. Portál může být také komfortně prohlížen přes mobilní zařízení typu tablet, nebo chytrý mobilní telefon.

Při zadávání otázek i odpovědí pro test nejste nijak limitováni jejich počtem, nebo formou zadání. Otázky i odpovědi lze zadat formou textu, obrázků, videa nebo zvuku.

Vyhodnocení testu je provedeno okamžitě po jeho vyplnění. Úspěšnost je měřena procenty, přípustná je pouze jedna správná odpověď.

Registraci provedete kliknutím na tlačítko REGISTRACE, které se nachází v horní části této obrazovky. Registrace je velice jednoduchá, její vyplnění Vám zabere maximálně pár sekund. Po registraci získáte možnost zobrazení historie všech Vámi absolvovaných testů a budete moct sledovat zlepšování Vašich dovedností.

Pokud máte zájem o navázání spolupráce, kontaktujte nás prosím na emailu info@mojeznalosti.cz.Přejeme Vám mnoho správných odpovědí při testování na našem portálu!
Tým MojeZnalosti.CZ

facebook